تبلیغات
بانک نخبگان و دانش آموختگان عالی شهرستان شوش دانیال (ع) - آخرین لیست نخبگان شوش

بانک نخبگان و دانش آموختگان عالی شهرستان شوش دانیال (ع)

این لیست هیچ گاه نهایی نخواهد شد

 

  1. آیت الله دکتر حیدری، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز
  2. مهندس سید جاسم ساعدی عضو هیئت رئیسه مجلس
  3. حجة الاسلام و المسلمین شیخ ابراهیم خنیفر
  4. حجه الاسلام و المسلمین شیخ طعمه سعد
  5. حجةالاسلام و المسلمین دکتر سید علوان نجاتی،استاد حوزه و دانشگاه
  6. حجةالاسلام و المسلمین احمد خنیفر استاد توانمند حوزه
  7. حجة الاسلام والمسلمین سید حسین احمدی استاد سطح عالی حوزه علمیه
  8. جناب آقای عبدالله امینی پژوهشگر حوزه و مولف
  9. دکتر حسین خنیفر،رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه پردیس قم
  10. دکتر عبدالنبی هاشمی ، دکترای نفت از لندن و استاد دانشکده نفت
  11. دکتر عیدی عبدالخانی، متخصص مغز و اعصاب
  12. دکتر کریم آل کثیر دکترای متالوژی و مدرس دانشگاه در آلمان
  13.  دکتر محمد حسین فیض حداد دکترای میكروبیولوژی از دانشگاه برادفورد انگلستان و استاد همان دانشگاه
  14. دکتر رضا لطیفی- دکترای شیمی
  15. دکتر علی لطیفی دکترای ادیان و مذاهب
  16. دکتر علی عبدالخانی-دکترای منابع طبیعی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران
  17. دکتر شاهین کرد-دکترای مهندسی نفت و استاد دانشگاه
  18. دکتر عادل ساکی- عضو هیئت علمی دانشگاه چمران و دکترای زمین شناسی
  19. دكتر حبیب الله سعد دكترای حقوق جزا
  20. دکتر سید راضی نوری پزشک متعهد و فعال در عرصه های فرهنگی اجتماعی
  21. دکتر حسین حمادی- دکترای شیمی و عضو هیات علمی دانشگاه چمران
  22. دكتر ولی خدادادی دكترای حسابداری و مدیر تالار بورس منطقه ای خوزستان
  23. دکتر اسماعیل ایدنی-فوق تخصص ریه
  24. دکتر علی افضلی دكترای زبان و ادبیات عرب
  25. دکتر مظفر سرافراز-متخصص حلق و گوش و بینی
  26. دکتر علی عبده کلاهچی متخصص قلب و عروق
  27. دکتر علی خدادادی پزشک و معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز
  28. دكتر علی هدایتی نژاد
  29. دكتر علی قطفان متخصص جراحی
  30. دکتر سید محمدعلی افتخاری پزشک
  31. دکتر عبدالحمید نخلی پزشک عمومی
  32. دکتر علی کرد
  33. دکتر علی امیدوار
  34. دکتر عبدالسادات پورسراج دکترای تغذیه
  35. دکتر حمید رضا روشن دندانپزشک
  36. دکتر خلف تفاخ پزشک
  37. دکتر سمیه تفاخ دندانپزشک
  38. دکتر نوید لهراسبی پزشک عمومی
  39. خانم دکتر کاظمی پزشک عمومی
  40. دکتر اللهیار حاجبی پزشک
  41. دکتر عبدالناصر میرشکاک،پزشك
  42. دكتر محسن حاذقی، پزشك
  43. دكتر اكرم قربانی دكترای داروسازی
  44. دكتر كلثوم عگبی پزشك عمومی
  45. دكتر مهدی مهرابی شرف آبادی پزشك عمومی
  46. دكتر ابراهیم فرخی پزشك عمومی
  47. دكتر سعاد علیپور پزشك عمومی
  48. دكتر مریم كاظمی پزشك عمومی
  49. دکتر سید حبیب موسوی دندانپزشک
  50. خانم دکتر احمدی داندانپزشک
  51. دكتر نوروز سواری دندانپزشك
  52. دكتر فاطمه سرخه دندانپزشك
  53. حمید چنانی حافظ کل قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه
  54. و چهره ماندگار در حوزه نهج البلاغه در سال ۸۴ از سوی موزه ملی قرآن
  55. چهره استثنایی کشور در رشته منحصر به فرد
  56. دانشجوی برتر کشور در زمینه فرهنگی و اعزام به کشور مالزی در آبان 1387
  57. هادی چنانی  حافظ كل قرآن كریم و نهج البلاغه
  58.  مریم چنانی حافظ کل قرآن کریم 
  59. خالد چنانی حافظ کل قرآن 
  60.  نورالهدی چنانی حافظ و محقق در مفاهیم قرآن
  61. فاطمه چنانی حافظ کل قرآن كریم 
  62. شفیق چنانی 9 ساله قاری و حافظ کل قرآن كریم
  63. شکیب چنانی 4 ساله قاری و حافظ چند جزء قرآن و کوچکترین چهره محافل قرآنی سال
  64. حسین ذبیح، كارشناس ارشد ادبیات فارسی
  65. مهندس بیژن چگنی،مهندسی شیمی و کارشناس ارشد علوم سیاسی
  66. حجه الاسلام والمسلمین سید عیسی حمیدی خارج فقه و اصول، فوق لیسانس علوم قرآن و حدیث و از مدیران دانشگاه بین المللی المصطفی
  67. حجه الاسلام و المسلمین عبدالرضا جنادله خارج فقه و اصول و فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق و از مدیران خارج كشور
  68. حجه الاسلام والمسلمین فاضل چنانی كارشناسی ارشد حوزه ، استاد و مدیر حوزه شوش
  69. حجه الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی امام جمعه شهرستان دهلران
  70. یوسفعلی میرشکاک، شاعر برجسته نسل اول انقلاب
  71. سردار حشمت حسن زاده از سرداران دفاع مقدس
  72. سردار حمزه کربلائی از سرداران دفاع مقدس
  73. سردار سعد از فرماندهان نظامی
  74. ناجی چنانی مدیر کل اخبار شبکه العالم
  75. مهندس حسین رحیمی فوق لیسانس شهرسازی و مدرس دانشگاه
  76. ناصر چنانی معاون مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان
  77. یاسر چنانی کارشناس ارشد تاریخ و مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری تاریخ در دانشگاه علامه اوزاعی بیروت
  78. نادر شایگان، دكترای فلسفه 
  79. ناهید چگنی دانشجوی دکترا
  80. فرهاد چگنی فوق لیسانس باستان شناسی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد دزفول
  81. محمود چگنی" مکانیزاسیون ماشین آلات کشاورزی
  82. گودرز بهرامیان " مکانیزاسیون ماشین آلات کشاورزی
  83. محمد مسحنه "جغرافیا و رئیس دانشگاه پیام نور شوش
  84. ابراهیم سرخه دانشجوی دوره دکتری حقوق و عصو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز
  85. محسن چناری فوق لیسانس زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه
  86. مهندس علی قربانی لیسانس عمران و کارشناس ارشد مدیریت دولتی
  87. صادق طرفی، کارشناس ارشد مکانیک و مدیر گروه مکانیک دانشگاه
  88. علی ملک حسینی، کارشناس ارشد انرژی هسته ای
  89. دیلمی-استاد دانشگاه قم
  90. احمد فاضلی" زبان خارجه و مدرس دانشگاه
  91. منصوره فروغی راد"  علوم سیاسی و استاد دانشگاه
  92. محمد جوروند" ادبیات فارسی و دانشجوی دوره ی دکترا دانشگاه امام اوزاعی بیروت در رشته فقه و حقوق اسلامی
  93. عبدالکریم علی محمدی" نفت از انگلستان و از داوران نفت
  94. حسن حریصی" فلسفه و مدرس دانشگاه
  95. علیرضا علیزمانی" تاریخ و استاد دانشگاه
  96. غلامرضا اسلامی پناه، دبیرکارگروه اقتصاد و مدیرکل پشتیبانی محصولات کشاورزی واموردام استان خراسان رضوی .
    تحصیلات:فوق لیسانس مهندسی مدیریت کشاورزی.
    رزومه:1)رییس اداره بازرسی و نظارت شهرستان شوش دانیال و2) شهرستان اهواز 3)معاونت سازمان بازرگانی استان لرستان 4)رییس ادره طرح و برنامه ریزی اقتصادی وزارت بازرگانی 5)مدیر ارزیابی سازمان های صنفی کل کشور 6)رییس هییت تکواندو شهرستان شوش دانیال 7) مدیرکل پشتیبانی محصولات کشاورزی وامور دام استان خراسان رضوی
  97. عزت سگوند" ریاضی و استاد دانشگاه
  98. حسین عرفانی راد" شهرسازی
  99. سید حسین مرعشیان" تربیت بدنی و عضو هیئت علمی دانشگاه چمران
  100.  حسن سرخی-فرمانده عملیات لشکر امام علی بن ابیطالب قم
  101. رحمن دیناروند" معماری
  102. عباس ظهیری" روانشناسی
  103. عسکر نجفی" ادبیات فارسی
  104. محمد علی کریمی پور" مدیریت
  105. عباس ارجمند" روانشناسی
  106. رامین شوهانی" روانشناسی
  107. علی رحیمی فر " مهندسی اقتصاد كشاورزی 
  108. حمید بنی تمیم " تربیت بدنی و از قهرمانان کشتی در سطح بین المللی
  109. امیر بنی تمیم قهرمان بین المللی کشتی  
  110. سید مسعود تفاخ-مربی و داور بین المللی کاراته
  111. سید محمود تفاخ (داور بین المللی در رشته تکواندو)
  112. عبدالمحمدبسحاق زاده (داور بین المللی در رشته تکواندو)
  113. -احمد اناری (داور بین المللی در رشته تکواندو)
  114. اکبری (داور بین المللی در رشته تکواندو)
  115. فرشاد نقیبی-مربی ارزنده و داور رشته ووشو
  116. عزیز ناقوسی (داور و مربی تیم ملی کشتی)
  117. عظیم ناقوسی (داور و مربی مطرح کشتی)
  118. عزت ناقوسی(داور و مربی مطرح کشتی)
  119. افتخار کشتی شهرمان(پهلوان غضنفر جودی) البته اصالتا بچه مرند آذربایجان هست اما سالهای متمادی در شوش زندگی کرده و پدر کشتی شوش به شمار می آیند
  120. سید علی احمدی کارشناس ارشد زبان انگلیسی مدرس دانشگاه
  121. حسن حریصی "مدیریت آموزشی
  122. عبدالزهرا تیماس" مدیریت آموزشی
  123. حسن عبدالخان " مدیریت بازرگانی
  124. هوشنگ حیدری " حقوق
  125. حمید متقیان "جغرافیای شهری
  126. محمدرضا روشنی" مكانیك(تبدیل انرژی)
  127. علی رحمت اللهی "فلسفه
  128. طاهری "زمین شناسی
  129. قادر بریسم " شیمی
  130. مریم عین الوند" کامپیوتر
  131. محمد حافظی نژاد " تاریخ وفلسفه تعلیم و تربیت
  132. جعفر دیناروند " جامعه شناسی و زبان انگلیسی
  133. احمد تفاخ " کامپیوتر
  134. علیرضا حقیقی " بهداشت
  135. مرادعلی واهبی "عمران
  136. علیرضا علیزمانی " تاریخ
  137. علی کاوندی " طراحی فرایندهای نفت
  138. امیر سپهری نیا " روانشناسی
  139. عبدالامیر خنیفر " جغرافیا
  140. رامین شوهانی "روانشناسی عمومی
  141. عبدالکاظم دلفی " فقه و مبانی حقوق اسلامی
  142. مجید حمدانی " دانشجوی دكترای مدیریت در مالزی
  143. ابراهیم نوروزی " ادبیات فارسی
  144. نسرین عمیدی " زیست شناسی
  145. رویا کریم پور مدیریت آموزشی
  146. رضا گلزار مدیریت آموزشی
  147. منصور یاحسن " ادبیات فارسی
  148. ابراهیم رئوفی راد " علوم جانوری
  149. علیرضا خردمند " تربیت بدنی
  150. بهرام دورولی " علوم سیاسی
  151. محمدعلی کریمی پور "برنامه ریزی درسی
  152. مسعود قماشی " مدیریت آموزشی
  153. فاطمه چنانی " ادبیات فارسی
  154. رسول متقی نسب " زبان و ادبیات عرب
  155. محمد محمدیانفر " تاریخ ایران باستان
  156. احمد خنیفر " فقه و مبانی حقوق اسلامی
  157. محمدرضا معتمدی نسب " فرهنگ و زبانهای باستانی
  158. ناصر صیادی " ادبیات فارسی
  159. محمدجواد مروانی " تاریخ
  160. غلام ولی زاده " آموزش زبان انگلیسی
  161. حسین ظهیری، فوق لیسانس ادبیات فارسی و داستان نویس
  162. عزیزالله احمدی " تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت
  163. ایران بیانی " هنرهای نمایشی
  164. محمود ساعدی " آموزش زبان انگلیسی
  165. محمد رضا سعیدیان " روانشناسی، مربی و داور تکواندو
  166. فریده سلامت نیا "زبان و ادبیات فارسی
  167. شهین علایی " جغرافیای طبیعی (اقلیم شناسی)
  168. خدیجه احمدی انجیرکی " زبان و ادبیات فارسی
  169. محمدرضا فروتن " زبان و ادبیات فارسی
  170. افشین سگوند " جامعه شناسی
  171. علیرضا کاوندی " مدیریت آموزشی
  172. محمدحسن ضیاء " روانشناسی
  173. محسن آشتیانی " پژوهشگری علوم اجتماعی
  174. محمد طحان " تربیت بدنی و علوم ورزشی
  175. علی ناصری مقدم " حقوق عمومی
  176. عنایت الله نکونام " جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
  177. هانی کثیر " الهیات و معارف اسلامی
  178. هایده حسن زاده " زمین شناسی
  179. کرم یعقوبی فر " علوم اجتماعی
  180. هادی طاهری اصل " تاریخ و فلسفه
  181. بزرگ پنبه کار " ریاضی محض
  182. نظام حاجتی " شیمی
  183. علی کرد " جغرافی
  184. غلامرضا خیرالله ماتیانی " روانشناسی
  185. آقای جاسم نژاد " جغرافی
  186. مژگان هوشمند " علوم گیاهی
  187. مریم خدادایان " روانشناسی تربیتی
  188. علی نظر صیدی " جغرافیای طبیعی
  189. کامران کرد "علوم اجتماعی
  190. مهدی ژاله " آموزش ابتدائی
  191. حبیب حیاری " تاریخ
  192. امید افشار مهر  " حسابداری و مدرس دانشگاه
  193. محمد حوری " حسابداری
  194. عبدالحسین سرخه " علوم سیاسی (مطالعات منطقه ای خاورمیانه)
  195.  فریده طلیلی رتبه 6 كارشناسی ارشد مطالعات فرانسه
  196. رضا چنانی " روان شناسی و رئیس میراث فرهنگی شوش
  197. عبدالجلیل حامدی پور " مدیریت آموزشی
  198.  شهرام كرد " مدیریت بازرگانی
  199. مسلم خزعلی " جمعیت شناسی
  200. حسن عبدالخانی،دانشجوی کارشناسی ارشدتاریخ مطالعات خلیج فارس دردانشگاه خلیج فارس بوشهر 
  201. عبدالحسین عگبهی، کارشناس ارشد برنامه ریزی
  202. علیرضا قماشی تهیه کننده تلویزیون و گوینده خبر سیمای مرکز خوزستان
  203. سید فرج الموسوی الدنیناوی(سید فرج الله منصوری)شاعر برجسته شعر عربی در خوزستان
  204. قاسم چنانی ـ شاعر
  205. مرتضی حیدری آل كثیر، شاعر و برگزیده جشنواره های فجر و نبوی سال 85-86 و جشنواره های دانشجویی و رتبه اول جشنواره ی سراسری شعر جوان
  206. سید مسلم نوری كارآفرین نمونه استان خوزستان
  207. مجتبی چناری كارشناس مرمت و احیای بناهای تاریخی،عكاس و دارای عناوین برتر در رشته عكاسی و شركت كننده در نمایشگاههای بین المللی عكس
  208. علیرضا زاهدی، شاعر
  209. هوشنگ دیناروند، شاعر
  210. قدرت گنجویان، كارشناسی عمران و شهردار دزآب
  211. عبدالله یزدانخواه شهردار سابق شوش و هندیجان و آبادان
  212. شهرام میرشکاک کارشناس ارشد ادبیات نمایشی و منتقد هنرهای نمایشی و نویسنده، سردبیر و از برنامه سازان رادیو ایران
  213. آزاده میرشكاك، شاعر و نویسنده
  214. عباس عبدالخانی، رایزن بازرگانی ایران در لبنان
  215. خانم فاطمه قائمی نسب، فوق لیسانس ریاضی و مدرس دانشگاه
  216. نصرالله جایمند، رییس سابق اداره بازرگانی شوش و رییس فعلی اداره بازرگانی آبادان
  217. مهندس رشنو، فوق لیسانس كامپیوتر و مدرس دانشگاه
  218. علی سعدی كارشناس ارشد اقلیم شناسی و رئیس اداره هواشناسی شوش
  219. خانم طالبی، كارشناس ارشد كتابداری
  220. مهدی شایگان، فوق لیسانس حقوق
  221. احمد رشنو، فوق لیسانس ادبیات فارسی
  222. دكتر عبدالعزیز كثیر، پزشك عمومی
  223. دكتر قاسم صنوبر، پزشك عمومی
  224. آقای قاسمی، فوق لیسانس زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه
  225. خانم دیناروند، دكترای داروسازی
  226. موسی سواحلی، رییس اداره آب و فاضلاب
  227. امین جوادی نسب، فوق لیسانس برق و مدرس دانشگاه
  228. مهدی بخشی، کارشناس ارشد مدیریت آموزشی
  229. قاسم حیدری، کارشناس ارشد علوم سیاسی
  230. عادل جلالی، کارشناس ارشد فلسفه
  231. خانم چعب، کارشناس ارشد زبان و ادبیات عرب
  232. بهروز رومیانی، کارشناس ارشد فیزیک
  233. محمود صفارزاده ، رئیس انجمن شاعران شوش
  234. روح الله پورطالب کارشناس ارشد مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا
  235. سید صادق فاضلی - نویسنده و كارگردان - یكی از 30 چهره برتر تئاتر در 30 سال پس از انقلاب
  236. مهندس هادی اسماعیلی مدیر عامل موسسه علی بن ابیطالب
  237. مهندس قاسم برهانی مدیر پروژه خط دهم سراسری انتقال گاز موسسه اروندان
  238. برهان بیگ زاده، دستیار پژوهشی، دانشجوی دكترای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف
  239. احسان بیگ زاده، مهندسی پزشكی و فوق لیسانس مخابرات و مدرس دانشگاه های دولتی و آزاد
  240. كاظم صابری فوق لیسانس تاریخ ادیان ومدیر نمونه دبیرستان انبیا شهر حر
  241. سید احمد صنوبر فوق لیسانس عرفان ومدیر دبیرستانهای شاوور از شهر حر
  242. احمد صنوبر فرزند شهید كاظم صنوبر فوق لیسانس عربی ودبیر دبیرستانهای شوش از شهر حر
  243. عبدالشاكر میرشكاك، كارشناسی ارشد بیولوژی ماهیان دریا و استاد دانشگاه
  244. مهندس علی چنانه،فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته كشاورزی. مسئولیتهای سابق: مشاور رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری ج ا ایران و مدیركل سابق روابط عمومی این سازمان،مدیر كل حوزه ریاست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری،مدیر كل آبخیزداری استان تهران،مدیر كل منابع طبیعی استان كردستان، مدیر كل دفتر طرح‌ریزی آبخیزداری

  245. ملکه سگوند سنجری زاده نویسنده كتاب هزار و یک شب دختر لر-در دو دهه گذشته ساكن استرالیا بوده است

  246. لیلی مطرودی " تاریخ

  247. خانم زینب علپپور كارشناس ارشد مهندسی كشاورزی و دانشجوی دكتری خاكشناسی شیمی و حاصلخیزی خاك و مدرس دانشگاه پیام نور الوان

  248. خانم خالدی, فوق لیسانس تاریخ

  1. ادامه لیست را از طریق http://noshoush.mihanblog.com/extrapage/list2 مشاهده فرمایید

طبقه بندی

نظرسنجی

    به نظر شما راه اندازی این بانك چقدر در پیشرفت شهرمان موثر می باشد؟





آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :